Skip to main content

Aktarım Süreci Nasıl İşler?

4 Kolay Adımda Kayıtlar Elinizde

1 - Bir Neoex Kutusu Sipariş Edin

Kutu adresinize gönderilecektir. İçinde orijinal kayıtlarınızı bize güvenle gönderebilmeniz için korumalı paketleme malzemeleri bulunacaktır.

2 - Orijinal Kayıtları Neoex Kutusuna Yerleştirin

Aktarılacak ortamları Neoex kutusunun içinden çıkan paketlere yerleştirin, kutuyu kapatıpbantlayın ve aynı kargo firmasıyla bize geri gönderin. Kutuyu bize geri gönderirken ekstra kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

3 - Kayıtlarınız Emin Ellerde

Orijinal kayıtlarınız elimize ulaştığında kayıtların durumunu muayene ederiz ve toplam aktarım işleminin ücretini size bildiririz.

4 - Mutlu Son!

Orijinal kayıtlarınızla beraber aktarım yapılan dvd, cd, usb flash bellek gibi seçtiğiniz fiziksel ortamlar başka bir Neoex kutusuyla size geri gönderilir. Dilerseniz orijinal kayıtlarınızı bu kutu içerisinde yıllarca saklayabilirsiniz.

Aklımdaki Sorular

Neden bir Neoex Kutusu Almalıyım?

Orijinal kayıtlarınızın bize ulaştığında hasar almamış olması önemlidir. Neoex kutusu kayıtlarınız için azami koruma sağlayacaktır. Satın aldığınız bu kutu aynı zamanda iş sürecimizdeki standardizasyonu garanti altına almaktadır.

Orijinalleri kutu almadan kargolayabilir miyim?

Hayır, sadece bir Neoex Kutusu satın aldığınızda orijinal kayıtlarınızı muayene edebiliyoruz çünkü muayene masrafları satın aldığınız kutuya dahildir.

Bir kutunun içine en fazla kaç adet kayıt sığdırabilirim?

Neoex Kutusu sipariş ederken göndereceğiniz kayıt sayısını belirtmeniz gerekmektedir. Kutu siparişleri, ortam tipine ve mikarına göre yapılmaktadır.

Bir Neoex kutusu satın aldığımda aktarım için ücret ödemem gerekir mi?

Evet, aktarım ücretleri ortam tipine ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama Aktarım ücretini öğrenmek için Aktarım ücreti hesaplayıcısına bakınız.

Kayıtları hangi ortamlara akatarabiliyorsunuz?

Tercihen DVD olmakla beraber, USB Flash bellek veya Bulut üzerine kaydedebiliyoruz.

Aktarım ücretini kabul etmediğimde ne oluyor?

Size hiçbir masraf yansıtmadan orijinallerinizi Neoex Kutusuyla tarafınıza kargoluyoruz.